Aktualności

Netflix poinformował na swoim twitterowym koncie o przedłużeniu serialu „GLOW” na kolejny, trzeci sezon.

Decyzja ta nie powinna nikogo dziwić, a najmniej tych wszystkich, którzy mieli okazję obejrzeć serial. Finał drugiego sezonu był bardzo wymowny i niemal oczywiste było, że Netflix ma zamiar kontynuować tę opowieść. Widzowie pokochali kilkanaście bardzo charakternych kobiet, niemających szczęścia w życiu, które postanowiły postawić wszystko na szali i zająć się wrestlingiem, krytycy natomiast docenili „Glow” wysokimi ocenami. Serial jest luźno oparty na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce – nie inaczej – w latach 80. Dopiero wyjazd grupy zapaśniczek do Las Vegas i rozpoczęcie własnego live show dał im prawdziwą sławę. Trzeci sezon opowie właśnie o tym spektakularnym sukcesie.

GLOW, sezon 3, Netflix, przedłużenie, zamówienie, twitter, tweet
„GLOW zostało przedłużone na 3 sezon!!”
 

Netflix nie podał żadnych przybliżonych terminów rozpoczęcia produkcji czy premiery. Nie wiadomo nawet kto pojawi się w obsadzie, ale fani mogą być pewni, że twórcy ponownie położą duży nacisk na rozbudowanie drugiego planu. W pierwszym sezonie mogliśmy zobaczyć historie drugoplanowych postaci, które w następnie zostały zastąpione zupełnie innymi. Trzeci 10-odcinkowy sezon najpewniej pokaże kolejne bohaterki z drużyny i ich przygody.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

GLOW

Akcja serialu toczy się w latach 80. XX wieku. Początkująca aktorka Ruth, szukając pracy, trafia na casting w miejskiej siłowni. Okazuje się, że praca nie polega …


Aktualności
Recenzje