Aktualności

Kilka miesięcy temu pożegnaliśmy się z serialem „Once Upon a Time”. Twórcy postanowili skończyć opowieść o postaciach z bajek i baśni, gdyż doszli do wniosku, że nadszedł czas, aby wreszcie zaserwować każdemu z bohaterów odpowiednie, według nich, zakończenie. Co porabiają aktorzy, kiedy nie uczestniczą już w projekcie „Once Upon a Time”? Podejmują się występów w innych produkcjach.

Ginnifer Goodwin dołączyła do nowego serialu stacji ABC – „Steps”, a którym wystąpią także: Kyle Bornheimer, Barry Rothbart, Ryan Michelle Bathe, Julie Hagerty i Cameron Boyce. Obecnie trwają prace nad ulepszeniem scenariusza obrazu, czym zajmuje się Kristin Newman.

Ginnifer Goodwin , ABC,
Ginnifer Goodwin w nowej roli

Nie wiadomo, czy to oznacza, że nakręcony już pilot serialu będzie musiał być tworzony od nowa, gdyż produkcja miała mieć swoją premierę w maju, jednak ze względu na zmiany została ona przesunięta. Wieść niesie, że „Steps” ma wiele wspólnego z innym serialem – „Single Parents”, którego premiera została wyznaczona na jesień tego roku, a główną rolę gra w nim Leighton Meester („Gossip Gir”). Możliwe, że właśnie przez te podobieństwa twórcy „Steps” postanowili przerobić serial.

Fabuła nowego obrazu z Ginnifer Goodwin ma opowiadać o perypetiach czwórki dorosłych wychowujących swoje dzieci.

Źródło: www.spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.