Aktualności

Twórcy serialu „American Gods” wymyślili sposób na wyjście z sytuacji, w której znaleźli się po odejściu Gillian Anderson z obsady.

O swoim odejściu z „American Gods” Anderson poinformowała na początku tego roku Decyzja ta podyktowana była porzuceniem serialu przez Bryana Fullera, który namówił ją do udziału w projekcie. Bez niego Anderson nie chciała kontynuować swojej przygody z serialem. Nowy showrunner, Jesse Alexander, znany z pracy przy „Star Trek: Discovery”, znalazł bardzo satysfakcjonujące rozwiązanie tego problemu.

Gillian Anderson, Media, American Gods, Starz
Gillian Anderson jako Media

W drugim sezonie pojawi się postać Nowych Mediów, reprezentująca social media takie jak Facebook. Bohaterka grana przez Anderson, Media, była personifikacją popkultury lat minionych, czyli telewizji. Podobno do roli Nowych Mediów poszukiwana jest młoda Azjatka. Dlaczego? Znając twórców „American Gods” i ich zamiłowanie do symboliki, na pewno będzie to dobrze wyjaśnione.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji zdjęcia do drugiego sezonu mają się rozpocząć już w maju tego roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …


Aktualności