Aktualności

Serial „American Gods”, po recastingu do roli Mediów, znalazł w końcu odpowiednią aktorkę, która zastąpi fenomenalną Gillian Anderson.

Na początku roku „American Gods” spotkało kilka nieszczęść, które mogły zadecydować o skasowaniu serialu. Najpierw produkcję opuścili jej twórcy, Bryan Fuller i Michael Green, a zaraz po nich Anderson, czyli jedna z czołowych gwiazd. Kilka tygodni temu ogłoszono, że nowym showrunnerem został Jesse Alexander, jednak wciąż trzeba było znaleźć odpowiednie zastępstwo do roli Mediów.

American Gods, Media, New Media, Gillian Anderson, sezon 2, Starz
Kahyun Kim

Twórcy serialu od samego początku nie ukrywali, że mają konkretne wymagania co do aktorki, która miałaby się wcielić w postać graną wcześniej przez Anderson. Musiała to być młoda kobieta pochodzenia azjatyckiego. Wybór padł na Kahyun Kim („Cassandra French's Finishing School”), przed którą stoi teraz duże wyzwanie. Nadal nie wiadomo, dlaczego akurat takiej aktorki szukano, ale na pewno zostanie to wyjaśnione w serialu.

Bardzo sprytnym zagraniem było wytłumaczenie, dlaczego Media grane przez Anderson nie będą więcej obecne w „American Gods”. Twórcy wymyślili, że postać z pierwszego sezonu była przedstawicielką mediów starszej daty, jak telewizja. Nowe Media reprezentować mają media nowego nurtu, czyli internet.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …


Aktualności