Aktualności

Stacja SyFy zdecydowała się skasować „Ghost Wars” zaledwie po trzynastu odcinkach. Produkcja miała swoją premierę w październiku 2017 roku.

Fabuła skupia się na odległym miasteczku na Alasce, które zostaje opanowane przez nadprzyrodzone moce (w tym duchy). Głównym bohaterem jest Roman Mercer – lokalny wyrzutek, który musi zmierzyć się z uprzedzeniami i swoimi własnymi demonami, by móc ocalić wszystkich przed masowym opętaniem.

W „Ghost Wars” wystąpili m.in. Avan Jogia („Twisted”), Vincent D’Onofrio („Daredevil”), Kristin Lehman („Altered Carbon”), Kim Coates („Sons of Anarchy)”, Kandyse McClure („Hemlock Grove”) oraz Meat Loaf („Fight Club”). Za produkcję odpowiadało studio Nomadic Pictures.

Ghost Wars, kasacja, syfy, avan jogia
Kadr z serialu „Ghost Wars”

Serial był raczej średnio przyjęty przez widzów. Według portalu Metacritic uzyskał on ocenę zaledwie 6.1 od użytkowników. Nie jest znana przyczyna kasacji, lecz prawdopodobnie „Ghost Wars” osiągnęło słabą oglądalność.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Ghost Wars

Odległe miasteczko na Alasce zostaje opanowane przez nadprzyrodzone moce. Lokalny wyrzutek Roman Mercer musi zmierzyć się z uprzedzeniami i swoimi własnymi demonami, …