Aktualności

„Ghost in the Shell” powraca! Okazuje się, że platforma Netflix poważnie zabiera się za tę produkcję. Już teraz możemy zobaczyć, jak będzie prezentować się główna bohaterka.

Platforma Netflix za pośrednictwem Twittera poinformowała, że w 2020 roku zobaczymy nową wersję kultowego anime „Ghost in the Shell”. Pełen tytuł ma brzmieć „Ghost in the Shell: SAC_2045”. Reżyserią zajmie się m.in. Kenji Kamiyama („Ghost in the Shell: Stand Alone Complex”). Tymczasem już teraz możemy zobaczyć, jak będzie wyglądać główna bohaterka – Motoko Kusanagi.

motoko kusanagi, major, ghost in the shell, netflix
Motoko Kusanagi w nowej wersji „Ghost in the Shell”

„Ghost in the Shell” powstało na podstawie mangi o tym samej tytule. Opowiada o cyborgu –  major Motoko Kusanagi, która jest dowódczynią składu bezpieczeństwa publicznego sekcji 9 w Narodowej Komisji Bezpieczeństwa Publicznego w Japonii. W produkcjach śledzimy jej poczynania oraz różne zadania związane z przestępcami. Film pełnometrażowy z 1995 roku zdobył ogromną popularność i dotyczył w głównej mierze kwestii czy maszyna również może mieć ludzkie uczucia i kim tak naprawdę jest. Powstało również wiele wersji telewizyjnych oraz film aktorski ze Scarlett Johansson. Czy nowa wersja spełni oczekiwania fanów? Po klapie produkcji z 2017 roku mamy taką nadzieję.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane