Aktualności

George Clooney, który jest producentem, reżyserem i dodatkowo występuje w serialu „Catch 22”, miał wypadek motocyklowy niedaleko planu zdjęciowego we Włoszech.

Clooney zmierzał na plan zdjęciowy w okolicach Costa Corallina, kiedy zderzył się z samochodem marki Mercedes. Aktor został wyrzucony przez kierownicę i doznał obrażeń takich jak otarcia i siniaki, ale też urazu miednicy. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych. Clooney został przetransportowany do lokalnego szpitala gdzie przeszedł serię niezbędnych badań, po czym został zwolniony. Przez kolejne 20 dni będzie jednak musiał stawiać się na kontrolę, aby wykluczyć wystąpienie poważniejszych urazów.

George Clooney, Catch 22, Hulu
Tweet z lokalnej prasy ze zdjęciem z miejsca wypadku
 

„Catch 22” jest adaptacją książki Josepha Hellera pod tym samym tytułem. Historia w niej przedstawiona dzieje się podczas drugiej wojny światowej, a jej głównym bohaterem jest amerykański bombardier, Yossarian. Jego jednostka stacjonuje we Włoszech, a całość tej opowieści jest mocno satyrycznym spojrzeniem na wojnę i jej absurdy. Produkcja stoi aktualnie pod znakiem zapytania po wypadku Clooneya, nie wyklucza się, że trzeba będzie wstrzymać pracę, aż do pełnego powrotu do zdrowia aktora. Serial pojawi się na platformie steramingowej Hulu.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Catch-22

Akcja „Catch-22” rozgrywa się we Włoszech podczas II wojny światowej. Opowiada historię Yossariana, bombardiera Sił Powietrznych USA, który jest wściekły, ponieważ …


Aktualności