Aktualności

Do premiery „Altered Carbon” pozostał już niespełna miesiąc. Netflix tymczasem uznał, że jest to idealna pora na pokazanie nam nowego trailera jednej z najciekawszych produkcji, które ukażą się w 2018 roku.

„Altered Carbon”, czyli serial anonsowany jako jedna z najdroższych produkcji Netflixa. doczekał się kolejnego materiału promocyjnego, który zdradza nieco informacji na temat samej serii. Widzimy na nim m.in. moment przywrócenia do życia Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman), który dowiaduje się, że od jego śmierci minęło już 250 lat. Jak dowiadujemy się z dalszej części zapowiedzi, bohater zmuszony jest szybko zaadaptować się w nowej rzeczywistości, której jeszcze nie tak dawno stanowczo się sprzeciwiał.  

Serial jest utrzymaną w cyberpunkowej stylistyce ekranizacją prozy Richarda Morgana. Przenosi nas do rzeczywistości, w której ludzkość potrafi dokonać transferu świadomości z jednego ciała do drugiego, dzięki czemu śmierć zostaje niemal zupełnie wyeliminowana. W pierwszym sezonie produkcji przyjdzie śledzić nam losy Takeshiego Kovacsa – żołnierza międzygalaktycznej jednostki, którego umysł zostaje przywrócony do życia po 250 latach. Jego zadaniem będzie rozwikłanie sprawy morderstwa bogacza, Laurensa Bancrofta, a o pomoc w tym prosi go sam zamordowany.

Udostępnione zostały również plakaty promujące serial:

Plakat Altered Carbon, Altered Carbon, Modyfikowany węgiel, Netflix, zwiastun

W produkcji, która jeszcze przed oficjalną premierą otrzymała zamówienie na drugi sezon, pojawią się między innymi Joel Kinnaman („House of Cards”), James Purefoy („The Following”), Martha Higareda („Royal Pains”) czy też znana z „The Good Wife” Renee Elise Goldsberry.

Za serial, który zadebiutuje już 2 lutego na platformie Netflix, odpowiada producentka „Avatar”, „Shutter Island” i „Terminator: Genisys” – Laeta Kalogridis. Wszystko wskazuje również na to, że platforma zrezygnowała z polskiego tytułu „Modyfikowany węgiel” i posługiwać się będzie oryginalną nazwą.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności