Aktualności

Marzycie o tym, aby jeszcze raz zobaczyć całą obsadę serialu „Game of Thrones”? Będzie to możliwe już w przyszłym roku! I to wcale nie w finałowym sezonie.

Media poinformowały, że w tym roku w Belfaście został nakręcony dodatkowy materiał z obsadą „Game of Thrones”. Pojawił się tam m.in. Sean Bean, którego ostatni raz mieliśmy okazję zobaczyć w pierwszym sezonie. Spotkanie gwiazd poprowadzi Conan O’Brien, znany gospodarz programów telewizyjnych. Nagranie zostanie zaprezentowane tylko w nowym zestawie „Game of Thrones”, w którym zebrane zostaną wszystkie sezony. Zestaw ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku, po emisji ósmego sezonu.

game of thrones, sean bean, gra o tron, kwiecień 2019
Kadr z serialu

„Game of Thrones” to adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są tu na porządku dziennym. To jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku. Z każdym sezonem bije kolejne rekordy oglądalności. Premiera ostatniego sezonu nastąpi w kwietniu 2019 roku.

Serial jest dostępny na platformie HBO GO.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Aktualności