Aktualności

Stacja HBO podała osiem nazwisk aktorek i aktorów, których zobaczymy w przygotowywanym właśnie prequelu „Game of Thrones”.

Serial skupi się na przejściu z Ery Herosów do mroczniejszych czasów. Tylko jedna rzecz jest pewna: od przerażających sekretów, które skrywa historia Westeros, po prawdziwe początki Białych Wędrowców, zamieszkujących na wschód od Starków z legend… To nie jest historia, o której myślimy, że ją znamy - w ten sposób o prequelu mówią jego twórcy.

Game of Thrones, prequel, HBO, sezon 1, obsada, casting, Denise Gaugh
Denise Gough
 

Prace na planie maja rozpocząć się już w przyszłym miesiącu, a już dziś, poznaliśmy część obsady. Zdecydowana większość to młodzi artyści, niemający zbyt wiele ról na koncie, ale nie zapominajmy, że niemal identycznie było z obsadą „Game of Thrones”. Na ekranie pojawią się: Naomi Ackie („The Bisexual”), Denise Gough („Guerrilla”), Jamie Campbell Bower („Sweeney Todd”), Sheila Atim („Harlots”), Ivanno Jeremiah („Black Mirror”), Georgie Henley („The Chronicles of Narnia”), Alex Sharp („To the Bone”) oraz Toby Regbo („Fantastic Beasts: The Crimes of Grindewald”).

Premiera serialu ma nastąpić nie szybciej niż rok po premierze ostatniego odcinka finałowego sezonu „Game of Thrones”.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Aktualności