Aktualności

Zagraniczne media rozmawiały ostatnio z George'em R.R. Martinem na temat prequela „Game of Thrones”. Pisarz przekazał parę szczegółów, które warto wiedzieć o nadchodzącej produkcji.

Fabuła prequela ma dziać się tysiące lat przed wydarzeniami z „Game of Thrones”. Ujawniono, że w prequelu Westeros będzie się dzielić na sto królestw. Ma to pokazać, że przed laty istniało zdecydowanie więcej rodów niż w samym „Game of Thrones” i było bardziej niebezpiecznie. Wiemy również, że na pewno zobaczymy ród Starków oraz wilkory. Niestety, fani Lannisterów będą rozczarowani, ponieważ prawdopodobnie ich nie zobaczymy ze względu na to, że wtedy taki ród jeszcze nie istniał.  Nie będzie również jednego głównego bohatera. Tak samo, jak w przypadku „Game of Thrones” będziemy mogli śledzić historię z różnych perspektyw.

game of thrones, gra o tron, prequel, hbo, george rr martin
Kadr z „Game of Thrones”

Nieznany jest na razie tytuł prequela. George R.R. Martin sugerował, że produkcja mogłaby nosić nazwę „The Long Night”, jednak tak brzmiał jednego z odcinków „Game of Thrones”. Autor upiera się, że w takim razie prequel powinien został zatytułowany „The Longest Night”.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności