Aktualności

Producentka wykonawcza serialu „Game of Thrones” podczas jednej z konferencji na temat HBO dała do zrozumienia, że ósmy sezon może zakończyć się śmiercią wszystkich głównych bohaterów.

Francesca Orsi podczas konferencji w Izraelu podsumowującej ostatnie 20 lat stacji HBO, zdradziła kilka istotnych szczegółów dotyczących nadchodzącego finałowego sezonu. Producentka wspominała, jak wyglądało pierwsze czytanie scenariusza dla wszystkich sześciu odcinków ósmej serii „Game of Thrones” wraz z aktorami:

Nikt z obsady nie dostał wcześniej scenariusza, jednego po drugim pochłanianiała własna śmierć.

Fani serialu byli zszokowani tymi słowami, sugerującymi, że wszyscy główni bohaterowie zginą w finałowej serii. Natychmiast narodziło się wiele pytań dotyczących sensu wypowiedzi Orsi, jednak ona sama już więcej się do nich nie odniosła. Być może reakcja fanów jest zbyt emocjonalna i producentce chodziło jedynie o śmierć bohaterów w kontekście końca serialu i tego, że już nigdy ich nie zobaczymy.

Game of Thrones, HBO, sezon 8, finał, Jon Snow, Daenerys
Kadr z siódmego sezonu serialu „Game of Thrones”
 

Finałowy sezon „Game of Thrones” zadebiutuje w 2019 roku. Twórcy, pytani dlaczego trzeba tak długo czekać na zaledwie sześć odcinków, uspokajają i zapewniają, że to dla dobra samej produkcji i fanów.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.