Aktualności

HBO zapowiedziało, że wraz z premierą finałowego sezonu „Game of Thrones” na rynku muzycznym pojawi się album inspirowany serialem.

„Game of Thrones” to bez dwóch zdań jeden z najbardziej kasowych seriali w historii telewizji. W przyszłym roku na fanów tej historii czeka nie lada gratka; sami twórcy zapowiadają, że finałowy sezon będzie czymś, czego jeszcze w świecie seriali nikt nie widział. Machina promocyjna powoli rusza, a jednym z pierwszych tego przejawów jest dosyć zaskakująca informacja, jaka pojawiła się ze strony HBO.

Game of Thrones, Mastodon, sezon 8, HBO
Zespół Mastodon wraz z członkami obsady „Game of Thrones”
 

W serialu wielokrotnie pojawiali się przedstawiciele świata muzyki, chętni do zagrania epizodów. Wśród nich można wymienić chociażby zespół Coldplay, Mastodon czy wokalistę, Eda Sheerana. HBO postanowiło pójść w drugą stronę i umiejscowić świat z serialu w tym muzycznym. Wraz z wytwórnią Columbia Records szykują album inspirowany światem „Game of Thrones”. Płyta pojawi się jako oficjalna celebracja premiery finałowego sezonu, a jej zawartość ma być zróżnicowana gatunkowo.

Nie podano żadnych zespołów czy nazwisk artystów, którzy mieliby brać udział w nagrywaniu, ale fani są przekonani, że wśród znajdzie się chociaż część z tych, których zobaczyliśmy gościnnie w serialu.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.