Aktualności

Już ponad tydzień minął od premiery ostatniego odcinka „Game of Thrones”, jednakże wszelakie artykuły i newsy nadal pojawiają się w sieci. Teraz ujawniono, że to właśnie autor książek wymyślił, jak skończy pewna osoba.

Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) w najnowszym wywiadzie ujawnił, że to właśnie George R.R. Martin wymyślił, że jego postać zasiądzie na tronie. Aktor z początku uznał to za żart ze strony scenarzystów, jednakże szybko okazało się, że to prawda.

Twórcy powiedzieli mi, że są dwie rzeczy, które George R.R. Martin zaplanował dla Brana. Było to zobaczenie przeszłości Hodora oraz to, że moja postać zostanie królem. To bardzo wyjątkowe być bezpośrednio zaangażownaym w coś, co jest częścią wizji George’a. To był naprawdę fajny sposób, aby to zakończyć.

 

gra o tron, bran stark, game of thrones, hbo, george rr martin
Bran Stark

„Game of Thrones” to adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są tu na porządku dziennym. To jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku. Z każdym sezonem bije kolejne rekordy oglądalności.

Serial jest dostępny na platformie HBO GO. 

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Artykuły


Seriale podobne do „Game of Thrones”

„Vikings” / „Wikingowie” (2013–) Dalekie wyprawy w niezbadane rejony świata, brak gwarancji powrotu do domu, krwawe bitwy oraz intrygi. Główni bohaterowie tego …