Aktualności

Piąty odcinek siódmego sezonu „Game of Thrones” dostarczył nam szokujących wieści, jakoby Cersei spodziewała się następnego potomka. Nie wszyscy fani uwierzyli jednak jej słowom i uważają to za kolejną manipulację.

Mimo że w roku 2018 nie ukazał się żaden odcinek „Game of Thrones”, to dyskusje na temat najpopularniejszej produkcji ostatnich lat nie milkną. Ostatnio na tapet wzięto wyznanie Cersei z piątego odcinka siódmego sezonu, w którym mówi ona Jaimemu, że spodziewa się kolejnego dziecka. Wiadomość wstrząsnęła widownią serialu, jednak część osób zaczęła zastanawiać się czy obecna królowa Westeros mówi prawdę. 

game of thrones, hbo, cersei lannister
Lena Heady jako Cersei Lannister

Jak się okazuje, Cersei nie skłamała na temat swojej ciąży, a fakt ten potwierdza scenariusz siódmego sezonu serialu. Opis sceny, w której wyjawia bratu swoją tajemnicę, jasno wskazuje, że tym razem nie mija się z prawdą.  

[Cersei] kiwa głową. To prawda. Jej szczęście jest niemożliwe do ukrycia. Dostaną kolejną szansę i tym razem nikt nie stanie im na drodze. 

„Game of Thrones” powróci z finałowym, ósmym sezonem już w kwietniu 2019 roku. Do tego czasu spekulacje na temat tego, kto finalnie zasiądzie na Żelaznym Tronie, na pewno nie ucichą. 

Źródło: screenrant.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.