Aktualności

Jakiś czas temu platforma Hulu wyemitowała drugi sezon „Future Mana”. Fani zastanawiają się, czy będzie nam dane zobaczyć jeszcze jakiś sezon w tym uniwersum?

Fabuła serialu skupia się na Joshu Futturmanie. W ciągu dnia mężczyzna jest zwykłym dozorcą pracującym w laboratorium, a w nocy jednym z najlepszych gamerów na świecie. Kiedy jako jedyny przechodzi grę, której nikt nie zdołał rady ukończyć, okazuje się, że jego ulubiona przygodówka zawiera wydarzenia z przyszłości. Josh otrzymuje zadanie ocalenia świata przed obcymi. W końcu skoro ukończył grę wideo, to dlaczego nie miałby dać rady w rzeczywistości? W „Future Manie” nie zabrakło licznych nawiązań do popkultury oraz cofania się w czasie.

Producenci wyznali, że powstanie trzeci sezon, ale będzie on ostatnim. Być może to lepiej. Nie warto ciągnąć niektórych produkcji, lepiej zakończyć je na poziomie.

future man, hulu, josh hutcherson
Kadr z serialu

Serial wbrew pozorom zyskał bardzo wysokie noty. Użytkownicy serwisu Metacritic ocenili pierwszy sezon na 7,7/10. Z kolei od krytyków dostał ocenę 77/100. Obydwa wyniki są bardzo dobre, jednak należy zaznaczyć, że humor w „Future Manie” nie jest dla każdego. 

„Future Man” nie jest dostępny w Polsce.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Future Man

Josh Futturman, w ciągu dnia dozorca, nocą jeden z najlepszych gamerów na świecie, zostaje rekrutowany przez przybyszów z przyszłości do ocalenia świata przed obcymi.


Aktualności


Recenzje