Aktualności

Netflix po raz kolejny udowadnia, że wznowienie serialu z przełomu lat 80. i 90. było dobrym pomysłem. „Fuller House” powróci w tym roku z czwartym sezonem.

„Fuller House” to kontynuuacja serialu „Full House”, emitowanego w latach 1987-1995. Opowiada o dalszych losach jednej z sióstr Tanner – D.J. Po niespodziewanej śmierci męża, kobieta musi sobie poradzić z wychowaniem samodzielnie trójki dzieci. Swoją pomoc oferują jej młodsza siostra Stephanie oraz przyjaciółka Kimmy.

Zakończenie trzeciego sezonu produkcji (którego druga połowa miała premierę pod koniec grudnia) daje wizję na to, co zobaczymy w nowych odcinkach – przeprowadzkę starszych członków rodziny do San Francisco oraz Kimmy, będącą surogatką dla dziecka Stephanie i Jimmy’ego.

Fuller House, sezon 4, przedłużenie, Netflix

 

Serial cieszy się sporą oglądalnością, osiągając czołowe pozycje w rankingach seriali Netflixa. Opinie o produkcji są mocno zróżnicowane, pierwszy sezon osiągnął w portalu Metacritic ocenę 35/100, a i tak w ciągu 35 dni od premiery obejrzało go ponad 14 milionów widzów.

Nowy sezon będzie składał się z 13 odcinków. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że odbędzie się w tym roku.

Źródło: tvline.com / instagram

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Fuller House

Główną bohaterką serialu jest D.J. Tanner-Fuller, która po śmierci męża decyduje się zamieszkać w rodzinnym domu, wychowując samotnie trójkę synów. Pomoc oferuje …