Aktualności

„Friends” należy do grona najpopularniejszych sitcomów. Nawiązuje do niego mnóstwo produkcji, a autorzy innych seriali komediowych inspirują się nim. Nic dziwnego, że wielu fanów zastanawia się, czy ukochany serial kiedyś powróci z nowymi odcinkami. Na ten temat wypowiedział się jeden z twórców.

Akcja „Friends ”skupia się na losach szóstki przyjaciół żyjących w Nowym Jorku; sitcom, mimo że minęło już 14 lat od zakończenia emisji, wciąż cieszy się dużą popularnością i zyskał miano kultowego. Dzięki angażu w tej produkcji wielu aktorów zdobyło międzynarodową sławę. W głównej obsadzie znaleźli się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. 

Niestety, współtwórca serialu, David Crane, potwierdził, że kontynuacja sitcomu nigdy nie powstanie:

To się nigdy nie stanie. Nigdy. Zrobiliśmy to! Zrobione!

Podczas jednego z komediowych panelów w czasie trwania TheWrap Emmy Screening Series, aktorka Rachel Bloom („Crazy Ex-Girlfriend”) spytała Crane’a, co dalej z Rossem i Rachel:

Daj spokój, pracowali naprawdę ciężko przez te 10 lat.

Następnie aktorka zapytała, co w takim razie porabiają Monica i Chandler. Odpowiedź brzmiała: „dobrze sobie radzą”. Crane dodał również, że naprawdę nie chcemy oglądać kontynuacji, ponieważ to wszystko jest już szczęśliwym zakończeniem.

Friends, powrót, Monica, Chandler, Phoebe, Joey, Ross, Chandler, Courteney Cox, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Matthew Perry, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow, Netflix, David Crane
Kadr z serialu „Friends”

„Friends’’ był jednym z najczęściej oglądanych seriali w historii telewizji. Sam finał obejrzało ponad pięć milionów osób.

Serial jest dostępny na platformie Netflix, można go również obejrzeć na kanale Comedy Central.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.