Aktualności

Dobra wiadomość dla książkoholików i fanów „Friends”. Już we wrześniu pojawi się książka z różnymi ciekawostkami dotyczącymi tej produkcji.

We wrześniu minie 25 lat od premiery pierwszego odcinka „Friends”. Z tej okazji wydawnictwo SQN szykuje pozycję niemalże obowiązkową dla polskich fanów tego sitcomu. 19 września na naszym rynku wydawniczym pojawi się książka, która odkryje kulisy powstawania serialu. Czytelnicy będą mogli się dowiedzieć, jak serial ukształtowal nowe trendy (np. kulturę picia kawy), w jaki sposób „Friends” oddziaływało na aktorów oraz jak się zmieniali na przestrzeni lat. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie książki.

sqn, friends, przyjaciele, comedy central, monica geller, joey tribbiani, ross geller, chandler bing, phoebe buffay, rachel greene
Kadr z serialu

Akcja „Friends” skupia się na losach szóstki przyjaciół żyjących w Nowym Jorku; sitcom, mimo że minęło już 14 lat od zakończenia emisji, wciąż cieszy się dużą popularnością i zyskał miano kultowego. Dzięki tej produkcji wielu aktorów  i aktorek zdobyło międzynarodową sławę. W głównej obsadzie znaleźli się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. „Friends’’ był jednym z najczęściej oglądanych seriali w historii telewizji. Sam finał zobaczyło ponad pięć milionów osób.

Serial jest dostępny na platformie Netflix, można go również obejrzeć na kanale Comedy Central.

Źródło: wydawnictwo SQN

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.


Aktualności