2
Aktualności

Chwila, na którą wiele osób czekało, staje się rzeczywistością. Kultowy amerykański sitcom „Friends” już niedługo zawita w bazie Netflixa. Platforma będzie jedynym legalnym serwisem, w którym dostępna będzie produkcja NBC.

Już 1 stycznia do abonentów Netflixa trafi wszystkie 10 sezonów „Friends”. Cała produkcja liczy sobie aż 236 odcinków. Serwis w swoich zapowiedziach na styczeń nie podał informacji o planowanym wprowadzeniu serialu NBC do swojej bazy, jest więc to dla wszystkich miła niespodzianka. 

 

„Friends” („Przyjaciele”) jest klasykiem seriali komediowych. Emitowana w latach 1994-2004 produkcja znana jest na całym świecie, nie tylko osobom, które na co dzień oglądają seriale. W Polsce po raz pierwszy emitowany był na antenie Canal+, a w późniejszych latach również w stacjach Polsat, TVN, TVN 7 oraz Comedy Central Polska. 

Fabuła serialu skupia się na grupie sześciorga przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku – Monice, Rachel, Chandlerze, Joey’u, Phoebe oraz Rossie. Spędzają razem wolny czas w kawiarence Central Perk lub w jednym z mieszkań, wplątując się przy tym w różne zabawne sytuacje.

W obsadzie „Friends” znaleźli się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer. 

Źródło: Netflix

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Gremo
  Gremo

  Miałem wymówkę, że nie mam jak obejrzeć i proszę. Jak po raz kolejny obejrzę całą serię, nastąpią kolejne zaległości w innych pozycjach :D ehh, ciężkie życie

 • franiis
  franiis

  Dobra wiadomość, ale ja cały czas liczę na Arrested Development.
  Szkoda, że mimo nabycia praw przez Netflixa, serial ten nie pojawił się globalnie w ofercie.

Powiązane

Seriale

Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.