Aktualności

Okazuje się, że nie dojdzie do wspólnego antenowego spotkania „Friends” dla HBO Max. Powodem mają być pieniądze.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że obsada „Friends” szykuje coś specjalnego dla fanów za pośrednictwem nowej platformy Warnes Bros. Mowa oczywiście o HBO Max. Powrót miał być wyjątkowym spotkaniem o nostalgicznym wydźwięku. Niestety, okazuje się, że w najbliższym do czasie do tego nie dojdzie. Studio Warner Bros. oraz aktorzy nie mogą porozumieć się w kwestii wynagrodzenia. Aktorzy cały czas są zainteresowani projektem dla fanów, jednak do niego nie dojdzie, dopóki nie wynegocjonują odpowiedniej kwoty. Dyrektor kreatywny HBO Max wyznał, że być może kiedyś pojawi się specjalny „odcinek”. 

Przypominamy, że producenci „Friends” nie mają w planach stworzenia dalszego ciągu serialu ani rebootu. Uważają, że cała historia została już opowiedziana.

przyjaciele, friends, powrót, hbo max, warnes bros.
Kadr z serialu

Akcja „Friends” skupia się na losach szóstki przyjaciół żyjących w Nowym Jorku. Produkcja wciąż cieszy się sporą popularnością, a aktorzy nadal zarabiają na serialu. W głównej obsadzie znaleźli się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. „Friends’’ był jednym z najczęściej oglądanych seriali w historii telewizji. Sam finał zobaczyło ponad pięć milionów osób.

W Polsce serial jest dostępny na platformie Netflix oraz na kanale Comedy Central.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.


Aktualności