Aktualności

W świecie seriali źle się dzieje z powodu pandemii koronawirusa. Przez to, specjalny powrót „Friends” będzie prawdopodobnie opóźniony.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że obsada „Friends” szykuje coś specjalnego dla fanów za pośrednictwem nowej platformy Warnes Bros (HBO MAX). Powrót miał być wyjątkowym spotkaniem o nostalgicznym wydźwięku.Warto zaznaczyć, że nie chodzi o stworzenie dalszego ciągu historii, ponieważ twórcy uważają, że cała historia została już opowiedziana. Specjalny reunion ma być spotkaniem z aktorami i producentami.

Niestety, koronawirus również obsadzie „Friends” pokrzyżował plany. Odcinek nie zostanie wyemitowany w maju z powodu pandemii. Aktorzy mieli spotkać się w przyszłym tygodniu, aby nakręcić to wyjątkowe spotkanie. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dojdzie do nakręcenia powrotu z udziałem obsady „Friends”.

friends, przyjaciele, warner bros., hbo max, koronawirus
Kadr z serialu

Akcja „Friends” skupia się na losach szóstki przyjaciół żyjących w Nowym Jorku. Produkcja wciąż cieszy się sporą popularnością, a aktorzy nadal zarabiają na serialu. W głównej obsadzie znaleźli się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. „Friends’’ był jednym z najczęściej oglądanych seriali w historii telewizji. Sam finał zobaczyło ponad pięć milionów osób.

W Polsce serial jest dostępny na platformie Netflix oraz na kanale Comedy Central.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.


Aktualności