Aktualności

Zazwyczaj informacja o przedłużeniu serialu cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem ze strony występujących w nim aktorów, inaczej wyglądała jednak sytuacja przy tegorocznym przedłużeniu „Fresh Off the Boat”. Czy może to skutkować wyrzuceniem aktorki wyrażającej niezadowolenie z dalszej pracy?

Gdy 10 maja pojawiła się informacja o przedłużeniu o szósty sezon serialu „Fresh Off the Boat” nikt nie spodziewał się, że jedna z głównych gwiazd okaże swoje niezadowolenie. Constance Wu została poinformowana za pomocą Twittera o kontynuacji serialu. Zamiast okazać radość, aktorka napisała tweeta o treści: „Jestem teraz tak zasmucona, że dosłownie płaczę. Ku***”, jak i wspomniała, że nie lubi tej informacji pod postem informującym o przedłużeniu na oficjalnym profilu serialu. Zaledwie kilka godzin później Wu opublikowała sprostowanie, tłumacząc, że jej reakcja była niewłaściwa i jest bardzo wdzięczna za przedłużenie serialu, choć w związku z tym nie będzie mogła kontynuuować innych projektów, które miała zaplanowane.

constance wu, crazy richa asians, fresh off the boat
Constance Wu zagrała w zeszłorocznym hitowym filmie „Crazy Rich Asians”

Po takiej sytuacji fani zaczęli się zastanawiać czy stacja nie zechce sama zakończyć przygody z Wu, a wszelkie wątpliwości zostały dzisiaj rozwiane. Podczas upfrontowej prezentacji Karey Burke, szefowa programów rozrywkowych stacji ABC, zaprzeczyła pomysłom na zmienienie aktorki:

Nie myśleliśmy o obsadzeniu innej aktorki zamiast Constance. Uwielbiamy jej pracę przy serialu, jak i sam serial. Wiedziałam, że ma szansę na inne przedsięwzięcie oraz że skasowanie „Fresh Off the Boat” pozwoliłoby jej zająć się nim. Ale nigdy nie rozważaliśmy nawet pozbycia się tego serialu, bo zbyt nam on pasuje.

„Fresh Off the Boat” to sitcom skupiający się na amerykańskiej rodzinie o azjatyckich korzeniach, która decyduje się na przeprowadzkę na Florydę. Tutaj muszą przystosować się do amerykańskich realiów. Szóstego sezonu produkcji można się spodziewać jesienią tego roku.

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fresh Off the Boat

1995 rok, Floryda. 11-letni Eddie Huang wyprowadza się wraz z rodziną z Chinatown i zamieszkuje w Orlando, gdzie usiłuję przystosować się do typowego, amerykańskiego …