Aktualności

30 maja wyemitowano zakończenie drugiego sezonu „Famous in Love”. Czy będzie musiał on posłużyć za finał całego serialu?

„Famous in Love” to historia opowiadająca o życiu oraz pracy zawodowej Paige Townsen, studentki obsadzonej w filmie "Locked". Jej życie zmienia sie diametralnie, gdy nagle staje się sławna i musi radzić sobie z popularnością oraz trójkątem miłosnym.

Stacja Freeform zdecydowała się skasować serial po drugim sezonie. Choć początkowo przymierzano się do zamówienia trzeciej serii, Hulu (będące dystrybutorem serialu w Stanach Zjednoczonych) nie wyraziło zgodę na zwiększenie należności finansowych za prawa do emisji serialu. Dodatkowo na planie produkcji doszło kilkukrotnie do spięć między showrunnerką produkcji, I. Marlene King („Pretty Little Liars”), a główną gwiazdą serialu, Bellą Thorne, której „gwiazdorskie” zachowanie zostało skrytykowane przez osoby pracujące przy serialu.

[AKTUALIZACJA – 27.06]

Wedle informacji przekazanych przez portal Entertainment Weekly stacja Freeform zaprzeczyła doniesieniom o skasowaniu serialu, twierdząc, że nie zapadła jeszcze żadna decyzja.

[AKTUALIZACJA – 29.06]

Stacja Freeform opublikowała oficjalne oświadczenie, potwierdzające kasację serialu:

Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy okazję emitować „Famous In Love”. Po wielu rozmowach podjęliśmy trudną decyzję o nieprzedłużeniu serialu o trzeci sezon. Chcemy podziękować naszym współpracownikom z Warner Horizon, naszym niesamowitym producentom, scenarzystom, obsadzie i ekipie, w tym szczególnie Marlene King, za ich kreatywność, ciężką pracę oraz ich poświęcenie.

Famous in Love, Freeform, kasacja, sezon 2
Kadr z serialu „Famous in Love”

Serial nie był najlepiej oceniany, w serwisie Metacritic osiągnął wynik 45 punktów z oceną 5,2/10.

Źródło: hollywoodreporter.com / ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Famous in Love

Kiedy Paige Townsen przypadkiem dostaje główną rolę w filmie, jej świat przewraca się do góry nogami. Dziewczyna usiłuje pogodzić swoją popularność ze studiami, …


Aktualności