1
Aktualności

Coraz bardziej prawdopodobny staje się powrót serialu „Party of Five”. Mówi się, że stworzeniem reboota zainteresowana jest stacja Freeform.

Moda na powroty, remaki czy rebooty znanych produkcji trwa w najlepsze. Od finałowego sezonu „Party of Five” minęło już 18 lat. Wczoraj jednak pojawiły się informacje, jakoby już niebawem powstać miała nowa odsłona popularnego w latach 90. serialu. 

W produkcji, która nagrodzona została między innymi Złotym Globem, pojawili się między innymi: Neve Campbell („House of Cards”), Matthew Fox („Lost”), Scott Wolf („V”), czy też Jennifer Love Hewitt („Criminal Minds”).

Matthew Fox, Party of Five, serial, reboot, Freeform

Matthew Fox

 

Serial, który swoją premierę miał 12 września 1994 roku, opowiadał o losach rodzeństwa Salinger, którzy w wyniku wypadku stracili oboje rodziców. Od tej pory opieką nad rodziną zmuszony był objąć Charlie – najstarszy brat. Każde z rodzeństwa doświadcza własnych, bardziej lub mniej poważnych problemów. Wspólnymi siłami udaje się im jednak zaradzić.

Jak podaje The Hollywood Reporter, stacja Freeform, we współpracy z Sony, stworzyła pilot już pilota serialu. W produkcji uczestniczyć mają również twórcy oryginału – Christopher Keyser i Amy Lippman.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Lukasz
    Lukasz

    To byłby dobry moment i powód do powrotu Matthew Foxa do telewizji, bo zniknął po finale Lost (Zagubieni) :D JA dawno temu byłem fanem serialu Ich pięcioro! Leciał w drugiej połowie lat 90 XX wieku na TVP w piątkowe popołudnia :D

Powiązane