1
Aktualności

Fox kontynuuje swoją czystkę serialową. Anulowania doczekały się seriale „Lucifer” i „The Exorcist”. Jak można było się spodziewać, fani pierwszej produkcji nie są z tej wiadomości zadowoleni i dają o tym znać w mediach społecznościowych.

„Lucifer” to historia skupiająca się wokół postaci samego diabła – Lucifer Morningstar porzucił piekło i przeprowadził się do Los Angeles. Wykorzystując swoje nadnaturalne zdolności, zaczyna pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Pomimo sporej rzeszy oddanych fanów serial został oficjalnie skasowany po trzech sezonach, o czym poinformował odtwórca głównej roli, Tom Ellis, na Twitterze:

Lucifer, Fox, kasacja, sezon 4

Niestety fanów czeka w finale sezonu spory cliffhanger, co zapowiedział jeden z twórców serialu, Joe Henderson:

Stworzyliśmy finał sezonu z wielkim cliffhangerem, żeby Fox nie mógł skasować serialu. Ostatecznie piekielnie wkurzymy was, fanów. Bardzo za to przepraszam.

Kasacji doczekał się również „The Exorcist”, będący adaptacją powieści pod tym samym tytułem, którą napisał William Peter Blatty. Serial skupia się na grupie księży egzorcystów, mających za zadanie pozbyć się demonów z ciał opętanych ludzi. Dwa sezony produkcji cieszyły się bardzo dobrym opiniami, osiągając w serwisie Rotten Tomatoes odpowiednio 78% „świeżości” z oceną 6,12/10 oraz 100% przy ocenie 7,5/10.

The Exorcist, Fox, kasacja
Kadr z serialu „The Exorcist”

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Paulina Fąka
    Paulina Fąka
    @Paulacorn

    The Exorcist mi tak bardzo szkoda :(

Powiązane

Seriale

The Exorcist

Antologia inspirowana książką z 1971 roku o tym samym tytule. Każdy z sezonów opowiada o innym przypadku opętań przez demony.


Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …