Aktualności

Fox kazał widzom tej produkcji długo czekać na ostateczną decyzję o dalszych jej losach. Serial nie cieszył się dobrą oglądalnością, a dodatkowo głośno było o wewnętrznych kłopotach, co poskutkowało zmianę showrunnera.

Serial „Ghosted” skupia się na losach dwóch mężczyzn, granych przez Adama Scotta („Parks and Recreation”, „Big Little Lies”) oraz Craiga Robinsona („The Office”), którzy zostają zwerbowani przez tajną rządową agencję, zajmującą się badaniem niewyjaśnionych zjawisk i spraw kryminalnych na terenie Los Angeles. Z początku sceptycznie nastawieni do swojej pracy, wkrótce odkrywają coś, co może zagrozić istnieniu ludzkości. 

Serial został skasowany po pierwszym, dość kłopotliwym i niezbyt chęnie oglądanym sezonie. Co więcej, komedii nie ma już w niedzielnym harmonogramie Foxa i nie wiadomo jeszcze, czy 3 finałowe odcinki ujrzą kiedykolwiek światło dzienne. Nie jest tajemnicą, że produkcja od samego początku miała kłopoty, borykając się głównie ze zmianami w gronie twórców. W połowie pierwszego sezonu Fox zmienił bowiem showrunnera, niezadowolony z kierunku w jakim zmierzała seria. Jak widać, nie przyniosło to poprawy, wprowadziło tylko sporo zamieszania i nieporozumień do fabuły.

Ghosted, Agenci Paranormalni, Adam Scott, Craig Robinson, Fox
Plakat serialu „Ghosted”

Na zagranicznych portalach recenzeckich (Rotten Tomatoes, Metacritic), produkcja zebrała średnie oceny, wynoszące odpowiednio 6,16/10 z 64% świeżością oraz 62/100 punktów. Negatywne opinie podparte były tym, że dla niektórych serial okazał się raczej przeciętną obyczajówką z nieśmiesznymi żartami niż komedią.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Ghosted

Serial skupia się na cynicznym sceptyku (Craig Robinson) i geniuszu, który wierzy w zjawiska paranormalne (Adam Scott). Zostają oni zwerbowani przez tajną agencję …