Aktualności

HBO stworzy serial łączący w sobie miłość do jedzenia i do drugiej osoby.

„Foodie Love” przedstawi historie kilku ludzi w średnim wieku, poszukujących drugiej osoby podzielającej ich pasję, którą jest jedzenie. W czasach, kiedy niemal wszyscy single korzystają ze smartfonów i portali randkowych, w końcu powstał też i taki przeznaczony dla miłośników dobrego jedzenia. Za jego pośrednictwem umawiają się na randki, razem jedzą i szukają miłości.

Isabel Coixet, HBO, Foodie Love, sezon 1
Isabel Coixet
 

Twórczynią serialu jest Isabel Coixet, znana reżyserka mająca na koncie liczne dokumenty oraz filmy pełnometrażowe jak np. „The Bookshop”.

„Foodie Love” to połączenie moich dwóch pasji – zamiłowania do romansów i jedzenia. Dwoje bohaterów spotyka się, rozstaje i schodzi z powrotem podczas wyjątkowej podróży przez kawiarnie, bary i restauracje. To opowieść o miłości, jej braku, wątpliwościach i jedzeniu, o dwojgu nieśmiałych ludziach, którzy są silni, choć czasem cierpią lub są obojętni, ale starają się zrozumieć siebie nawzajem i dopasować do drugiej osoby. Każde miejsce, które pojawia się w serialu i wszystkie potrawy, które jedzą bohaterowie, są prawdziwe. Ich historia to naturalnie fikcja zainspirowana wszystkimi knajpami, które odwiedziłam, daniami, których tam próbowałam i moimi prywatnymi doświadczeniami.

Isabel Coixet

Serial powstanie w całości w Hiszpanii, rodzinnym kraju reżyserki. Pierwszy sezon liczyć będzie 8 odcinków. Prace na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku, ale data premiery nie została ujawniona.

Źródło: HBO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.