Aktualności

Znany brytyjski aktor dołączył do serialu tworzonego przez stację BBC Three i platformę Amazon. Co wiadomo o jego obsadzeniu?

„Fleabag” to komediodramat skupiający się wokół dwudziestoparoletniej kobiety, tytułowej Fleabag. Kobieta musi poradzić sobie z trudami życia, choć odtrąca wszystkich chcących jej pomóc, ukrywając się za sarkazmem i ironią.

Andrew Scott zyskał popularność dzięki odegraniu największego wroga Sherlocka Holmesa, Jamesa Moriarty’ego w serialu „Sherlock”. Nie są jeszcze znane szczegóły jego roli w serialu „Fleabag”. Jak wypowiedziała się twórczyni serialu, Pheobe Waller-Bridge, odgrywająca w nim główną rolę:

Niesamowicie się cieszę z powrotu do niesamowitej ekipy serialu i jestem niezwykle zaskoczona tym, w jakim kierunku on zmierza… Dzięki Bogu za Andrew Scotta.

fleabag, amazon, bbc, andrew scott
Andrew Scott w serialu „Sherlock”

Drugi sezonu „Fleabag” powróci prawdopodobnie dopiero w 2019 roku. Pierwszą serię obejrzeć można na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fleabag

Autorski serial Phoebe Waller-Bridge to historia bohaterki, która swoim podłym charakterem utrudnia życie sobie i innym. Zasady tworzy sama i nawet tych wykreowanych …


Aktualności