Aktualności

Od wielu miesięcy krążył informacje o uruchomieniu platformy streamingowej od firmy Apple. Poznawaliśmy jakie produkcje się pojawią oraz kto w nich zagra. Ostatnio odbyła się konferencja związana z prezentacją przedsięwzięcia.

Na chwilę obecną wiadomo, że platforma będzie nazywać się Apple TV+ i zostanie ona uruchumiona już jesienią biężacego roku. Cała zawartość będzie dostępna do pobrania, a usługa będzie dostępna w ponad 100 krajach. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że na chwilę obecną nie wiadomo czy pojawi się ona w Polsce. Apple TV+ będzie również posiadać opcję łączenia kanałow innych firm. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli obejrzeć produkcje od Hulu czy Amazona. Cena usługi nie jest jeszcze znana, a sama platforma ma być wolna od reklam.

Pojawił się również film promujący Apple TV+, który pokazuje fragmenty produkcji oryginalnych platformy.  Jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji od Apple ma być serial z udziałem Jennifer Aniston oraz Reese Witherspoon – „The Morning Show”. Skupi się on na życiu ludzi, którzy prowadzą poranny program telewizyjny i pomagają Ameryce obudzić się rano. Prowadzący muszą podjąć się wielu wyzwań oraz przejść przez swój codzienny, telewizyjny rytuał.

Oprócz tego zobaczymy również takie produkcje jak: „See”, „Home Before Dark’’ czy „Dickinson”. Nie ukrywamy, zapowiedź robi naprawdę ogromne wrażenie, a platforma na pewno dostarczy nam sporo nowych i świetnych seriali.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.