Aktualności

Serial „New Girl”, sitcom produkowany przez stację Fox, będzie jednym z zapowiadanych serialowych pożegnań, jakie czekają nas w 2018 roku. W czwartek Fox podał datę premiery finałowego sezonu.

„New Girl” skupia się na nauczycielce, Jess, która przeprowadza się do Los Angeles, gdzie wynajmuje mieszkanie z trzema współlokatorami: Nickiem, Schmidtem i Winstonem. Sitcom łączy w sobie elementy komedii i dramatu, ukazując perypetie trzydziestolatków, ich kolejne związki oraz kształtowanie kariery zawodowej. Produkcja cieszy się sporą popularnością; choć z czasem to zainteresowanie nieco osłabło, wciąż jest dobrze oceniana (aż 93% w skali Rotten Tomatoes).

Serial, którego zakończenie miało nastąpić w maju 2017 roku, powróci na osiem tygodni – siódmy sezon, zamówiony przez stację w ostatniej chwili, będzie więc swego rodzaju łabędzią pieśnią dla Jess i jej współlokatorów. Jak podaje TV Line, sezon siódmy to zerknięcie w przyszłość – akcja posunie się o 4 lata. Zobaczymy więc Jess i Nicka rozważających związek małżeński, Cece i Schmidta wychowujących kilkuletnią córkę Ruth oraz Winstona i Ally, przygotowujących się na powitanie własnego dziecka. 

Nowy sezon, w którego produkcję zaangażowany jest Jake Kasdan, będzie obfitował w gościnne występy. Dotyczy to głównie aktorów, którzy są już powiązani z sitcomem (np. Jamie Lee Curtis jako matka Jess). „New Girl" powraca do Foxa 10 kwietnia 2018 roku. 

Źródło: TV Line

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.