Aktualności

Czy w finałowym sezonie nie zobaczymy już postaci Roya? A może zobaczymy kogoś innego? Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

W czasie10-odcinkowego finału „Arrow” Colton Haynes nie będzie już regularną postacią tak jak w sezonie siódmym. Jednak, jak powiedziała twórczyni serialu - Beth Schwartz podczas wywiadów na TCA „mają nadzieję, że powróci”.

Prawdopodobne zniknięcie Hayesa może mieć związek z fabułą siódmego sezonu, która pozostawiła pewne luki. Nie wiemy dlaczego Roy przebywał na Lian Yu kilkadziesiąt lat po rozstaniu z Theą.

Colton Haynes, Roy Harper, Arrow, The CW
Kadr z serialu

Z regularnej obsady wypadła również Emily Bett Rickards (o czym pisaliśmy jakiś czas temu), która być może nie pojawi się wcale. 

Mimo zbliżającego się końca serialu i możliwych do przewidzenia pożegnań przed finałem powróci znana nam już postać. EW potwierdziło oficjalnie, że Rila Fukushima, która wcielała się w postać Tatsu Yamashiro aka Katany, pojawi się w drugim odcinku nadchodzącego sezonu zatytułowanego „Witamy w Hongkongu”. 

Rila Fukushima, Katana, Arrow, The CW
Kadr z serialu

Oliver poznał Tatsu podczas swojej pracy dla A.R.G.U.S. w Hongkongu, w sezonie trzecim. Ostatni raz widzieliśmy Katanę w sezonie czwartym. Mimo iż stacja nie ujawniła żadnych szczegółów na temat powrotu Tatsu, ma on ogromny sens ponieważ, jak powiedział Amell, odcinek ten będzie „odą do sezonu trzeciego.”

„Arrow” powróci z ostatnim sezonem 15 października.

Źródło: tvline.com/ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …