Aktualności

Stacja NBC ogłosiła datę premiery finału serialu „Timeless”. Jak wcześniej zapowiadano, obejrzymy go jeszcze w tym roku.

„Timeless” opowiada o przygodach naukowca, żołnierza i profesor historii, podróżujących razem w czasie w celu złapania przestępcy. Muszą przy tym uważać, by nie zmienić dziejów, jakie znamy. Serial został skasowany po drugim sezonie, ale po działaniach fanów stacja NBC postanowiła wypuścić finałowy film, który pomoże zamknąć wszystkie wątki.

timeless, finał, nbc, data premiery
Kadr z serialu

Finał ma być „epicką, niezapomnianą i ekscytującą podróżą przez przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość ze sporą dawką świątecznego nastroju. Fabuła rozciągnięta na trzy wieki i dwa kontynenty okaże się sprawdzianem dla Lucy, Wyatta i całej drużyny jak nigdy przedtem. W końcu muszą uratować Rufusa, zapobiec zmianom historii i raz na zawsze powstrzymać organizację Rittenhouse.”

Dwugodzinny finał zostanie wyemitowany w amerykańskiej telewizji w nocy z 20 na 21 grudnia.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …


Aktualności