Aktualności

Wyczekiwany z zaciekawieniem przez fanów odcinek serialu, będący ostatnim, w którym pojawi się Andrew Lincoln, już za nami. Okazuje się, że to jednak nie koniec przygód Ricka.

UWAGA! W DALSZEJ CZĘŚCI TEKSTU ZNAJDUJĄ SIĘ SPOJLERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA

Mimo że śmierć Ricka wydawała się nieuchronna, to najnowszy odcinek w dość ciekawy sposób jej zapobiegł, a bohater został uratowany i odleciał na pokładzie helikoptera. Decyzja z zachowaniem go przy życiu nie była przypadkowa – stacja AMC ogłosiła plany stworzenia kilku filmów „kontynuujących historię Ricka Grimesa”, za których scenariusz odpowie sam Scott M. Gimple. Mają one pokazać całkiem inny zakątek tego uniwersum.

the walking dead, rick grimes, amc, filmy, zombie
Kadr z serialu

Gościem w programie „The Talking Dead”, emitowanym po zakończeniu najnowszego odcinka, był sam Andrew Lincoln, wcielający się w serialowego Ricka. Aktor w następująco sposób wypowiedział się o nadchodzących projektach:

To nie początek końca, to jedynie koniec początku. Podoba mi się pomysł opowiedzenia większej historii, ze znacznie szerszą perspektywą. Zawsze interesowało mnie co się dzieje dalej, czy istnieje jakiś kontakt ze światem. Chcę poznać wszystkie szczegóły. Móc poruszyć te sprawy w zamkniętej historii to dla mnie bardzo ekscytująca propozycja… Może początek czegoś większego.

Zdjęcia do pierwszego filmu mają ruszyć w 2019 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …Aktualności