Aktualności

Stacja FX poinformowała o rezygnacji z dotychczasowych planów na fabułę drugiego sezonu „Feud”. Co to oznacza dla przyszłości serialu?

Fani „Feud” mogą czuć się mocno zaskoczeni decyzją, o której poinformował prezes FX, John Landgraf. Jeszcze na początku tego roku stacja informowała, że drugi sezon na pewno będzie opowiadać opowiadać o księżnej Dianie i księciu Karolu oraz o ich zmaganiach ze sławą, mediami i życiem w wyższych sferach.. Kilka miesięcy ciszy były kilkukrotnie przerywane zapowiedzią o dołączeniu do obsady kolejnej aktorki lub aktora i można było zyskac pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jak się właśnie okazało, dotychczasowy zamysł został porzucony. Jak powiedział Landgraf:

Przeprowadziliśmy casting, ale zrozumieliśmy, że źle podchodzimy do materiału i zdecydowaliśmy nie iść dalej tą drogą.

Feud, sezon 2, FX
Zdjęcie promocyjne pierwszego sezonu serialu „Feud”
 

Drugim sezonem ponownie miał zająć się Ryan Murphy, znany ze swoich dzieł „American Horror Story” oraz „Glee”. Cały scenariusz miał być również jego dziełem, jednak na chwilę obecną prace zostały wstrzymane i nie ma już szans na ich wznowienie. John Landgraf nie powiedział, jaki nowy kierunek obierze serial i czy w ogóle drugi sezon powstanie – wszystko podobno zależy od samego Murphy’ego.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale