Aktualności

Dwójka bohaterów, ostatnio widziana w trzecim sezonie, pojawi się ponownie w serialu.

„Fear the Walking Dead” jest spin-offem innego popularnego serialu o zombie od stacji AMC, „The Walking Dead”. Fani tego postapokaliptycznego uniwersum maja podzielone zdania na temat tych dwóch produkcji, ale zgodnie przyznają, że obie mają lepsze i gorsze momenty. „Fear the Walking Dead” pozwala śledzić losy jednej rodziny, która cudem zdołała uciec z zainfekowanego Los Angeles. Po drodze spotykają wielu innych ocalałych, spośród których niektórzy są im przyjaźni, inni wręcz przeciwnie. Dwójka z nich, Daniel Salazar oraz Troy Otto, pomimo swojego niemal pewnego statusu nieboszczyków, powrócą!

„Fear the Walking Dead” nigdy nie było zbyt pobłażliwe dla swoich bohaterów, przez co praktycznie cała oryginalna obsada z pierwszego sezonu dawno już zniknęła z ekranu. Wygląda na to, że AMC postanowiło się zrehabilitować za takie traktowanie postaci i dlatego w piątym sezonie pojawią się ponownie Daniel Salazar oraz Troy Otto.

Fani serialu bardzo sceptycznie podchodzą do tego pomysłu, głównie dlatego, że Otto i Salazar uznani zostali za martwych. Śmierć Salazara nie była oczywista, ale Otto niemal na pewno nie przeżyłby spotkania z Madison. Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat tego w jaki sposób oboje mają być przywróceni do historii z serialu.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …