Aktualności

Po crossoverze „The Walking Dead” ze spin-offem „Fear the Walking Dead” fani zaczęli zastanawiać się, kto z obsady oryginalnej serii, tak jak Lennie James, może pojawić się w drugim serialu.

„The Walking Dead” to wizja świata po wybuchu apokalipsy zombie. „Fear the Walking Dead” jest spin-offem serialu, przedstawiającym początek apokalipsy na zachodnim wybrzeżu USA.

Oba seriale zyskały wierne grono widzów, którzy tworzą kolejne teorie dotyczące połączenia produkcji. W nadchodzącym sezonie „Fear the Walking Dead” ma pojawić się Morgan (Lennie James). Pojawiło się pytanie, kogo jeszcze z „The Walking Dead” możemy zobaczyć w przyszłości w obsadzie spin-offa. Jedną z takich postaci jest Heath (Corey Hawkins), który przez pewien czas nie pojawiał się w „The Walking Dead”. Pojawiła się też teoria, że w roli bohatera łączącego seriale wystąpi Norman Reedus jako Daryl.

the walking dead, fear the walking dead, lennie james, andrew lincoln, season 8, season 4, crossover
Lennie James oraz Andrew Lincoln jako Morgan i Rick

Dla fanów postaci Morgana mamy również dobre wieści – chociaż aktor rezygnuje z udziału w „The Walking Dead” na rzecz spin-offu, nie wyklucza, że będzie pojawiać się w kolejnych sezonach „oryginału” –szczególnie, że widzowie uwielbiają relacje pomiędzy Morganem i Rickiem, w którego wciela się Andrew Lincoln. Lennie James wypowiedział się na ten temat tej dwójki i kontynuacji ich historii:

Ktoś zadał Andy’emu (Lincoln) to pytanie i pójdę w ślad za jego odpowiedzią, ponieważ wydaje się dość bezpieczna (...). Jak powiedział Andy, nie sądzę, że historia relacji Ricka i Morgana dobiegła już końca.

 

Finał ósmego sezonu „The Walking Dead” zostanie wyemitowany dzisiaj na kanale stacji AMC, zaś po nim odbędzie się premiera czwartego sezonu „Fear the Walking Dead”.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …