Aktualności

Stacja AMC rozpoczęła kampanię promującą czwarty sezon serialu „Fear The Walking Dead”. Na dobry początek zaprezentowała trzy teasery promujące nową serię: w jednym z nich możemy zobaczyć po raz pierwszy postać Morgana Jonesa.

Wyczekiwany przez niemal wszystkich fanów franczyzy żywych trupów crossover pomiędzy „The Walking Dead” a „Fear The Walking Dead” zbliża się wielkimi krokami. Pod koniec zeszłego roku stacja AMC poinformowała, że postacią, której przypadnie w udziale próba połączenia tych dwóch seriali, będzie nie kto inny jak Morgan Jones. Wierni widzowie z jednej strony bardzo ucieszyli się na tę wiadomość, ponieważ Morgan jest bardzo lubianą postacią, z drugiej zaś są bardzo zaniepokojeni spójnością fabularną. Jak wiadomo, Jones wciąż przebywa w Alexandrii, gdzie razem z innymi stawia opór armii Zbawców, stąd też pytania o to, w jaki sposób miałby pojawić się w „Fear The Walking Dead”. Dodatkowym problemem jest różnica czasowa pomiędzy akcją w obydwu serialach.

Na barkach scenarzystów odpowiedzialnych za ten crossover spoczywa ogromna odpowiedzialność, ale, co dziwne, fani dają im duży kredyt zaufania, głównie za sprawą tendencji Morgana do częstych samotnych wędrówek w poszukiwaniu samego siebie oraz celu w życiu po utracie rodziny. W teaserze promującym jego postać możemy usłyszeć słowa, które wzbudziły dyskusję wśród fanów na temat tego, co twórcy mają na myśli.

Morgan Jones połączy swoje siły z tajemniczą Altheą, graną przez Maggie Grace („Lost”). Czy ten duet sprawdzi się w realiach świata przedstawionego w serialu? W jaki sposób Morgan spotka głównych bohaterów z Madison na czele? Widzowie mają miliony pytań, na które odpowiedzi dostaną już 15 kwietnia podczas premiery czwartego sezonu.

Źródło: screenrant.com / ign.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …


Aktualności