Aktualności

Koronawirus mocno wpłynie także na rynek produkcji serialowych. Właśnie dowiedzieliśmy się, że premiera czwartego sezonu „Fargo” zaplanowana na kwiecień została przesunięta.

Plan produkcji zamknięto, a do nakręcenia pozostały jeszcze dwa odcinki. Nie wiadomo, kiedy będzie można wrócić do pracy, dlatego stacja FX ogłosiła przesunięcie premiery czwartej serii popularnego serialu na bliżej nieokreślony czas.

Akcja czwartego sezon „Fargo” rozgrywać się będzie w latach 50. XX wieku w Kansas City. W głównej roli – szefa dużej rodziny przestępczej, zobaczymy Chrisa Rocka („Dolemite Is My Name!”). Pierwsze dwa odcinki miały zostać wyemitowane już 19 kwietnia. Teraz wiadomo, że tak się nie stanie.

 

Chris Rock, fargo, koronawirus
Chris Rock, który zagra glówną rolę w 4. sezonie „Fargo”

Fargo” to niewątpliwie jedna z najważniejszych produkcji FX. Po raz kolejny serial miał stać się mocnym kandydatem do nagród Emmy. Aby móc się o nie w tym roku ubiegać, stacja powinna do końca maja wyemitować minimum 150 minut lub 3-4 odcinki, w zależności od czasu ich trwania. Wszystko wskazuje na to, że do tego nie dojdzie.

Koronawirus wpłynął niestety na wiele produkcji filmowych i serialowych. Wiele planów zamknięto, a daty premier odłożono w czasie. 

 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fargo

Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, …


Aktualności