Aktualności

Właśnie pojawiły się informacje na temat miejsca i daty rozpoczęcia drugiego corocznego festiwalu celebrującego serial „Hannibal”.

FannibalFest, bo tak nazwana została ta impreza, odbędzie się w dniach 11– 14 października w hotelu Marriott w Toronto. Udział w niej wezmą goście specjalni, będący członkami obsady bądź ekipy pracującej przy tej produkcji.

W tym roku fani spotkają Hettienne Park (śledcza Beverly Katz), reżysera Vincenzo Nataliego, Janice Poon (stylistka jedzenia), koordynatora walk Tommy’ego Changa i specjalistkę od horroru – Annabel de Vetten. Pozostali goście zostaną ogłoszeni w najbliższych dniach.

hannibal, hannibal serial, hannibal will dinner
Kadr z serialu

Na spotkaniu fanów czekają różne „atrakcje”, między innymi obiad organizowany przez Poon czy turniej cosplayu oraz wystawa rekwizytów z serialu.

„Hannibal” to serial z elementami kryminału, dramatu i horroru, który był emitowany w latach 2013–2015. Eksploruje on relację między psychiatrą, Hannibalem Lecterem (w tej roli Mads Mikkelsen), a jego pacjentem – młodym agentem FBI, zajmującym się tworzeniem profili kryminalnych (Hugh Dancy). Mężczyzna jest wyjątkowy, bowiem potrafi całkowicie wczuwać się w morderców i naśladować ich myślenie. Ta umiejętność stanowi zarówno jego dar, jak i przekleństwo.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Hannibal

Konsultant FBI zmaga się z umiejętnością analizy umysłów seryjnych morderców. Trafia pod opiekę dr. Hannibala Lectera, który pomaga mu poradzić sobie z przekleństwem, …