Aktualności

Stacja Freeform nie bierze jeńców! Znany nam również jako ABC Family kanał ogłosił kilka dni temu daty premier swoich dwóch seriali.

Zgodnie z informacją podaną przez TVLine, kanał Freeform należący do Disney-ABC wczesną wiosną zamierza wypuścić dwugodzinną premierę drugiego sezonu „Famous in Love”. Informacja została ujawniona podczas pierwszego w historii kanału Freeform Summit (konferencji prasowej). Jednak to nie koniec dobrych wieści: po kwietniowej premierze „Famous in Love”, w czerwcu czeka nas jeszcze powrót „The Bold Type” – również z drugim sezonem. 

„Famous in Love” powróci na ekrany 4 kwietnia, z kolei drugi sezon „The Bold Type” będziemy mogli oglądać od 12 czerwca. 

famous in love, 2 sezon, 2 season, freeform, Bella Thorne, Paige Townsen
Zdjęcie promocyjne z obsadą „Famous in Love”
 

„Famous in Love”, luźna adaptacja powieści o tym samym tytule, opowiada o życiu Paige Townsen (Bella Thorne), młodej studentki, której życie zmienia się nie do poznania, gdy otrzymuje angaż w filmie. Pierwszy sezon został ciepło przyjęty przez fanów, a jego ocena w Rotten Tomatoes to 82%.  

„The Bold Type” bije „Famous in Love” nieco na głowę, z ogólnym wynikiem 88% i średnią ocen 7.45. Serial jest inspirowany biografią Joanny Coles, byłej redaktor naczelnej kultowego pisma Cosmopolitan. Skupia się na nowojorskich podbojach Jane, Kat i Sutton – trzech przyjaciółek-dziennikarek. 

Źródło: tvline.com, rottentomatoes.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Bold Type

Serial inspirowany biografią Joanny Coles, byłej redaktor naczelnej kultowego pisma Cosmopolitan. Skupia się na nowojorskich podbojach Jane, Kat i Sutton – trzech …


Famous in Love

Kiedy Paige Townsen przypadkiem dostaje główną rolę w filmie, jej świat przewraca się do góry nogami. Dziewczyna usiłuje pogodzić swoją popularność ze studiami, …