Aktualności

„Skrzyżowanie między rzeczywistością a podświadomością; historia trzech nieznajomych, którzy powoli orientują się, że śnią tę samą złowieszczą historię" – w taki sposób amerykański serwis IMDB opisuje „Falling Water”, niezbyt znany dramat stacji USA Network, którego drugi sezon właśnie dostał swój trailer.

O tym, że show będzie kontynuowane, fani dowiedzieli się już w kwietniu, jednak dopiero teraz znamy więcej szczegółów o nadchodzącym sezonie. W krótkim trailerze widzimy więc powrót do złowieszczych snów i ponurego klimatu. Seria, będąca kolejnym projektem twórcy popularnego „The Walking Dead”, opowiada bowiem o znanym z naukowych opracowań fenomenie lucid dreaming i nieznajomych, którzy śnią ten sam paraliżujący sen. 

Pomimo obiecujących opisów, serial ciężko jednak uznać za sukces: jego ogólna ocena w serwisie Rotten Tomatoes to zaledwie 28%, a wśród recenzji nie brakuje opinii mówiących o dobrej próbie oddania aury grozy i złożoności fabuły, której jednak sporo brakuje w kwestii gry aktorskiej czy scenografii. Brytyjski „The Guardian” opisywał „Falling Water” jako produkcję z dobrym pomysłem, ale bez polotu, krytykując również konstrukcję głównych postaci. 

Sezon drugi trafi na ekrany już w styczniu 2018. Główne trio zmierzy się w nim z nadnaturalnym bytem, który poprzez manipulację koszmarami wniesie nieco chaosu do ich życia.

Źródło: tvline.com / theguardian.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …