Aktualności

Jeden z producentów serialu ujawnił, co działoby się dalej, gdyby serial nie został anulowany. Uwaga na drobne spoilery!

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że jeden z producentów serialu, Jose Molina, widzi nikłe szansę na wznowienie „Agent Carter” na Netflixie. Opowiedział on także o potencjalnej fabule 3. serii. 

Producent i scenarzysta serialu zasugerował, że podniesiono by poprzeczkę przy temacie szpiegowania w czasie Zimnej Wojny, a akcja przeniosłaby się za ocean. 

Hayley Atwell
Hayley Atwell jako Peggy Carter

Jose Molina opowiedzial:

Położylibyśmy nacisk na dochodzenie w sprawie próby zabójstwa Jacka Thompsona. Mieliśmy nadzieję (licząc, że będzie nas na to stać), że akcja zaprowadzi nas do Londynu, gdzie dowiemy się, że zmarły brat Peggy wcale nie umarł. Do tego byłby on zamieszany w okropnie złowieszcze, supernikczemne krętactwa.

Wygląda na to, że Jack Thompson grany przez Chada Michaela Murraya przeżył postrzelenie, był to cliffhanger, z jakim zostawili nas twórcy. 

Jack Thompson
Chad Michael Murray jako Jack Thompson

Postać agentki Carter pojawiła się najpierw w pierwszym filmie o Kapitanie Ameryce (potem występowała także gościnnie w kilku filmach Marvela), a następnie dostała swój własny serial. Tytułowa bohaterka mierzyła się w nim z Hydrą, a także społeczeństwem, które nie traktowało jej  na poważnie przez jej płeć, oraz współpracowała z młodym Howardem Starkiem, ojcem Iron Mana. 

Być może kiedyś, gdy jakaś stacja zdecyduje się wznowić serial, uda się zrealizować te plany. 

Źródło: cbr.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Agent Carter

Rok 1946. Młoda Peggy Carter, po zakończeniu wojny, czuje się niepotrzebna i przytłoczona męskim gronem w SSR. Konserwatyzm, który jest ideologią dominującą w społeczeństwie, …


Aktualności