1
Aktualności

Po mieszanych ocenach pierwszego sezonu serialu, Netflix zdecydował się skasować dramat „Everything Sucks!”.

Światowa premiera produkcji odbyła się 16 lutego 2018 roku; scenariusz napisany został przez Bena Yorka Jonesa oraz Michaela Mohana. Produkcją zajęło się Midnight Radio, którego przedstawiciel, Jeff Pikner, powiedział:

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co zrobiliśmy – i jesteśmy bardzo dumni, że znaleźliśmy  wielu fanów, którym serial przypominał ich obecne życie lub wywołał wspomnienia ich nastoletnich lat. Dziękujemy Netflixowi za tę możliwość, ale jesteśmy bardzo zniechęceni, że nie będziemy kontynuować opowiadania tej historii.

 

Fabuła „Everything Sucks!” rozgrywała się w 1996 roku i opowiadała historię dwójki nastolatków: Kate i Luke’a, którzy poznali się, gdy chłopak próbował dołączyć do szkolnego koła filmowego. Wraz z innymi członkami starają się nakręcić własny film, jednak na ich drodze staje wiele przeszkód i problemów związanych z dorastaniem.

Kate Messner, Luke O' Neil, Everything Sucks, serial, Netflix, skasowany, anulowany, 2 sezon, 1 sezon
Kate Messner i Luke O' Neil

 

W dramacie wystąpili między innymi Peyton Kennedy („American Fable”), Jahi Di’Allo Winston („Proud Mary”), Patch Darragh („Sully”), Claudine Mboligikpelani Nako („Grimm”), Sydney Sweeney („The Ward”), Rio Mangini („The Little Rascals Save the Day”), Eijah Stevenson („Captain Fantastic”) oraz Quinn Liebling („Halfway House”).

„Everything Sucks!” jest kolejną skasowaną produkcją Netflixa. Ostatnio ciemne chmury przysłoniły „Disjointed” z udziałem Kathy Bates, który ostatecznie zakończył się po jednym dwudziestoodcinkowym sezonie. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Everything Sucks

Serial, którego akcja rozgrywa się w 1996 roku opowiada historię dwójki nastolatków: Luka O’Neila (Jahi Di'Allo Winston) i Kate Massner (Peyton Kennedy). Punktem …


Recenzje