Aktualności

Pilot nowego dramatu HBO „Euphoria”, wzorowanego na izraelskim serialu o tym samym tytule, właśnie dostał zielone światło.

Decyzję o zrealizowaniu produkcji przekazał dyrektor programowy HBO podczas ostatniej konferencji INTV w Izraelu. „Euphoria” ma opowiadać o „brutalności i przyjemności wynikających z życia współczesnych nastolatków”. 10-odcinkowa seria będzie skupiała się na prawdziwej historii dotyczącej morderstwa młodego chłopaka i trudnościach, jakie towarzyszą jego znajomym po roku od tragedii. Grupa licealistów próbuje radzić sobie z narkotykami, seksem i przemocą oraz usiłuje nadać sens swojej niepewnej przyszłości.

Euphoria, HBO, serial, nowy serial, Izrael, zabójstwo, narkotyki, przemoc
 

 

Jeden z producentów wykonawczych, David Levine, powiedział: „zawsze szukamy rzeczy z Izraela ze względu na innowację i sposób, w jaki kręcą filmy”. Reżyserem serii został Francesco Orsi, a scenarzystą i producentem wykonawczym Sam Levinson („Wizard of Lies). Inni producenci to m.in. Ron Leshman, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Hadas Mozes Lichtenstein i Mirit Toovi.

„Euphoria” ma być największą izraelską produkcją tworzoną dla HBO. Wcześniej stacja emitowała „In Treatment”, który powstał w oparciu o izraelską serię „BeTipul”.

Szczegóły oraz data premiery nadchodzącego serialu nie są jeszcze znane.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.