Aktualności

Stacja Epic Drama zaprasza widzów w kwietniu przed telewizory na nową porcję rozrywki.

„Ekaterina” („Katarzyna”), sezon pierwszy – kontynuacja od środy 1 kwietnia, godz. 22:45

Serial skupiający się na życiu rosyjskiej carycy Katarzyny Wielkiej. Szykuje się ona do poślubienia Piotra III, przyszłego cara Rosji. Dziewczyna szybko odkrywa, że w tym świecie nie ma miejsca na uczucia i skupia się na walce o władzę, podbijając kraj oraz serca zamieszkujących go ludzi.

ekaterina. katarzyna
Kadr z serialu „Ekaterina” („Katarzyna”)

„Project Blue Book” („Projekt Błękitna Księga”), sezon drugi – kontynuacja od czwartku 2 kwietnia, godz. 21:30

Oficer Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych oraz sceptyczny naukowiec zajmują się badaniem niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) i związanymi z nimi tajemnicami dotyczącymi kosmitów. Drugi sezon kontynuować będzie zgłębianie prawdy i odkrywania kolejnych wątków światowego spisku. Ich uwadze nie umkną najważniejsze sprawy związane z UFO w historii USA: Roswell w Nowym Meksyku i Strefa 51 w Nevadzie.

project blue book, projekt błękitna księga
Kadr z serialu „Project Blue Book” („Projekt Błękitna Księga”)

„La peste” („Zaraza”, „Ręka La Garduñi”), sezon drugi – premiera: czwartek 16 kwietnia, godz. 22:30

XVI-wieczna Sewilla. Po pięciu latach od  epidemii czarnej śmierci miasto zaczyna wreszcie wracać do życia. Brak zaspokojenia potrzeb rosnącej liczby mieszkańców prowadzi jednak do powstania grupy przestępczej „La Garduña”, przejmującej kontrolę nad miastem. Bohaterowie będą musieli stawić im czoła, co nie będzie łatwym zadaniem.

la peste, zaraza, ręka la garduni
Kadr z serialu „La peste” („Ręka La Garduñi”)

Zapowiedziano także ramówkę na czas nadchodzących świąt wielkanocnych – od 11 kwietnia do 13 kwietnia emitowane będą: „Project Blue Book” („Projekt Błękitna Księga”), „Murdoch Mysteries” („Detektyw Murdoch”), „Miss Fisher's Murder Mysteries” („Zagadki kryminalne panny Fisher”), „Endeavour” („Endeavour: Sprawy młodego Morsa”) oraz film „Agatha and the Truth of Murder” („Agatha: prawdziwe morderstwo”).
Natomiast w sobotę 25 kwietnia o godz. 21:30 pojawi się film „American Outlaws” („Bandyci”).

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Project Blue Book

W latach 50. na terenie Stanów Zjednoczonych w lawinowym tempie zaczęły pojawiać się doniesienia o dziwnych światłach na niebie. Od samego początku podchodzono …