Aktualności

Niestety serial „Empire” nie zakończy się, tak jak planowali jego twórcy. Stacja Fox poinformowała, że ostatni – osiemnasty odcinek finałowego sezonu wyemitowany zostanie 21 kwietnia.

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że prace na planie szóstego sezonu „Empire” wstrzymano. Ekipa była wówczas w trakcie realizacji dziewiętnastego odcinka. Niestety epidemia koronawirusa wciąż nie jest opanowana, a więc zrezyngowano z nakręcenia dwóch ostatnich epizodów. 

Scena z serialu „Empire”

Prawdopodobnie w osiemnastym epizodzie zobaczymy również niektóre sceny nakręcone w ramach odcinka dziewiętnastego. Dzięki temu zakończenie produkcji ma być bardziej płynne. 

„Empire” to produkcja skupiająca się na kulturze hip-hopowej. Opowiada o słynnym muzyku Luciousie Lyonie (w tej roli Terrence Howard) oraz jego imperium. W pozostałych rolach występują m.in. Taraji P. Henson („Hidden Figures”), Jussie Smollett („Marshall”), Bryshere Y. Gray („The New Edition Story”) oraz Trai Byers („Selma”). 

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Empire

Po zdiagnozowaniu ciężkiej choroby i informacji o zbliżającej się śmierci, potentant hip-hopowy i prezes Empire Entertainment, Lucious Lyon, zmuszony jest wybrać …