Aktualności

Stacja FOX zdecydowała się na przedłużenie serialu „Empire’’. Produkcja dostanie piąty sezon.

„Empire” jest serialem dramatycznym opowiadającym o kulturze hip-hopu, którego twórcą i reżyserem jest Lee Daniels. Produkcja skupia się na muzycznym potentacie, Luciousie Lyonie (Terrence Howard) i jego hip-hopowym imperium. Producentem muzycznym i autorem piosenek jest Timbaland, a w serialu pojawiają się zarówno covery, jak i oryginalne piosenki.

Na temat przedłużenia serialu wypowiedział się Michael Thorn – prezes Fox Entertainment:

„Empire’’ jest tak samo fascynujace, emocjonalne i nieprzewidywalne jak nigdy dotąd. Jesteśmy bardzo dumni z naszej niesamowitej obsady, którą prowadzą Terrence Howard oraz Taraji (P. Henson), dostarczający mocne występy tydzień po tygodniu. Chcielibyśmy również podziękować naszemu wspaniałemu zespołowi kreatywnemu, który wciąż tworzy oszałamiające momenty, od zawsze będące sygnaturą „Empire”.

Empire, 5 sezon, Fox
Zdjęcie promujące serial „Empire”

Mimo że oglądalność zaczęła spadać, „Empire” wciąż pozostaje popularny. Ostatni epizod przyciągnął przed ekrany 5.3 miliona widzów.

Nie wiadomo ile odcinków będzie liczyć kolejny sezon ani kiedy odbędzie się premiera. W Polsce serial jest emitowany na kanale FOX.

Źrodło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Empire

Po zdiagnozowaniu ciężkiej choroby i informacji o zbliżającej się śmierci, potentant hip-hopowy i prezes Empire Entertainment, Lucious Lyon, zmuszony jest wybrać …