Aktualności

Spin-off „Pretty Little Liars” zobaczymy już jesienią – twórcy chętnie dzielą się zdjęciami z planu, niedawno pisaliśmy także o pierwszym zwiastunie produkcji. Fani kłamczuch mają wiele pytań odnośnie do nowego serialu, w tym o związek Alison i Emily. Czego możemy się spodziewać?

„The Perfectionists” będzie serialem opartym na powieści Sary Shepard o tym samym tytule. Opowiada ona o losach czterech uczennic w miasteczku Beacon Heights. Każdą z nich w pewien sposób skrzywdził najpopularniejszy chłopak w szkole. Dziewczyny w przypływie złości obmyślają plan idealnego morderstwa. Problem pojawia się wtedy, gdy po imprezie okazuje się… że ktoś wykonał go za nie. 

Jak zdradziła główna producentka i twórczyni, Marlene King („Pretty Little Liars”), w spin-offie wystąpią Sasha Pieterse jako Alison DiLaurentis oraz Janel Parrish w roli Mony Vanderwaal. Początkowo uważano, że dołączy do nich Shay Mitchell, która w „Pretty Little Liars” wcielała się w Emily Fields, ponieważ w finale produkcji ona i Alison zamieszkały razem i miały wychowywać bliźniaczki. Ze względu na udział w serialu „You” od stacji Lifetime, aktorka nie pojawi się w „The Perfectionsits”. Czyżby miał to być koniec dla Emison? Marlene King wypowiedziała się na ten temat dla portalu tvline.com:

Dowiecie się z pilota, dlaczego Alison tam jest i co dzieje się pomiędzy nią i Emily.

Producentka obiecuje również szybkie wyjaśnienie obecności Mony i tego, co stało się z jej „domkiem dla lalek”, który również widzieliśmy w finale „Pretty Little Liars”.

emison, shay mitchell, the perfectionists, marlene king, sasha pieterse
Shay Mitchell i Sasha Pieterse w „Pretty Little Liars”

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności