Aktualności

Aktorka Emilia Clarke, czyli Daenerys Targaryen z „Game of Thrones”, uchyliła rąbka tajemnicy o swojej ostatniej scenie w serialu.

Nadchodzący ósmy już sezon „Game of Thrones” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie telewizji na przestrzeni wielu lat. Twórcy bardzo pilnują, aby do mediów nie wyciekły absolutnie żadne informacje na temat fabuły, jednocześnie podsycając ciekawość fanów i obiecując, że będzie to wspaniałe widowisko. 

Game of Thrones, GoT, Emilia Clarke, Daenerys Targaryen, HBO, sezon 8
Kadr z serialu „Game of Thrones”
 

Emilia Clarke niedawno zakończyła pracę na planie serialu „Game of Thrones”. Zapytana o wrażenia z kręcenia ostatniej sceny z udziałem swojej bohaterki, powiedziała:

To mnie naprawdę rozje*ało... Wiedząc, że to będzie ostatni posmak postaci Danerys.

Aktorka zdradziła również, że w finałowym odcinku będzie można ją zobaczyć u boku Sophie Turner (Sansa) i Maisie Williams (Arya), co jest bardzo istotną informacją, ponieważ Daenerys nigdy wcześniej nie spotkała się z córkami rodu Starków. Na planie serialu członkom obsady nie wolno mieć żadnych telefonów, aby uniknąć niechcianych przecieków, dlatego Clarke prowadziła prywatny pamiętnik, w którym zapisywała każdy dzień pracy przy finałowym sezonie „Game of Thrones”. Kto wie, może kiedyś wyda swoje zapiski w formie książki? 

Źródło: indiewire.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Aktualności